Aldığınız Gıda takviyesinin Gerçek gıda takviyesi mi yoksa Sahte gıda takviyesi mi olduğunu nasıl anlarsınız

Sizce en güvenli gıda takviyeleri hangileridir. Aldığınız ürünün gerçek mi  yada sahtemi olduğunu anlamanızın bazı yöntemleri var  fakat bu her ürün grubu için geçerli olmuyor.  Özellikle gıda takviyeleri konusunda sahtecilik oldukca fazla. Televizyonda reklamı yapılan gıda takviyelerinin  satıldığı mağazada gerçek olup olmıyacağını nasıl anlıyacaksınız.  Ürünlerin ambalajları Türkiye de yapılıyor, yani firmaları gerekirse birebir kopyasını yapabiliyorlar.

Matbaalar, ambalaj üreticileri zaten en kaliteli ürünlerin ambalajlarını yapıyorlar. Aldığınız ürünün gerçek olup olmadığını , belki üretici firmanın direkt bayisi olan mağaza yada dükkanlardan alırsanız olur diyeceğim fakat o da yeterli değil.

Duyuyoruz, farklı firmaların bazı bayileri , hangi ürün iyi satılıyorsa, firmadan habersiz, kendisi  bir şekilde üretttirip, yüksek karlar ile satarak kazanç elde ediyorlar.

Enterasan, Şampuan ların biler santesini yapan , satan dükkanlar, mağazalar var. Bir şampua 10-15 tl ye satılırken sahtesini yapanlar, eğer bir ürün 70*80 tl ye satılırsa, yaptıkları ürünü orjinalinden ayırmanız zor olur.

Gıda takviyesi eczane den alınır diyebilirsiniz fakat,

Televizyondaki haberlerden duyoruz, bazı kanser ilaçlarının bile sahtesini yapıyorlar. İnsanların sağlığını hiçe sayıyorlar. Amerikadan gıda takviyesi getirebilirsiniz, onlarında helal sertifali olma problemi olabilir.

Bu durumda, biz tüketiciler ne yapmalıyız, hangi satıcıya güvenmeliyiz. Bir çözümü var.

Alacağını gıda takviyesini hangi firma üretmiş ise, direkt o firmanın merkezinden, direkt o firmanın kendi internet sitesinde almamız gerekir.

Başka internet sitelerinden, başka mağazalardan, bayilerden bile alsanız yin bir risk taşımaktadır.

Bu sahteciliğin önüne geçmenin en iyi yolu, direkt firmanda alım yapmaktan geçiyor.

O nedenle, bu durumu gören Ogansia firması, kendi ürünleri kaliteli ve pahalı olduğu için, sahteciliğin önüne geçmek için, her satışısını direkt firma sitesinden yapmakta, ürünleri direkt kullanıcı müşterisine göndermektedir.

Bu sayade , değerli olan ürünlerin sahteleri yapılmadan direkt ,üreticiye ulaşması sağlanmaktadır.

Çünkü Ogansia firmasının ürünleri , bir kişinin günlük alması gereken  mineral , vitamin, aminoasitler gibi bir çok bileşenlerin en uygun oranlarda karıştırılması ile oluşmuş o nedenle sağlıklı yaşamayı sağladığı gibi birçok hastalığın iyileşmesinede katkıda bulunmaktadır. Kullananların verdikleri bilgiler göre  birçok hastalığı fayfası bulunmaktadır.

Ogansia firmasının gıda takviyeleri konusunda bilgi almak ve direkt firmadan siapariş verebilmek için beni arayabilirsiniz.

Yusuf ERTÜRK

TEL*WHATSAPP:0541 311 2121

İSTANBUL

gidatakviye

Bir Cevap Yazın